Prekybos proceso valdymasKeletas žingsnių, padedančių teisingai prieiti iki sprendimo prekiaujant rinkoje:


Numatyti ateities judėjimo kryptį.

Surasti įėjimo tašką su maža rizika šia kryptimi.

Valdyti poziciją.

Kartoti procesą.


Jeigu sprendimas nepasiteisina, reikia siekti padaryti taip, kad nuostolis būtų kuo mažesnis.

Kuomet esate teisus, geriausiai fiksuotis pelnus kiek įmanoma didesnius. Siekite rinkoje paimti maksimumą, kuris atrodo racionalus pagal situaciją.

Bendrai, stenkitės prekiauti taip, kad nuostoliai būtų mažesni už pelną.

Įsirašinėkite savo spredimus bei rezultatus. Sekite savo emocijas prekybos metu, užsirašykite kylančias idėjas. Pasidarykite sandorių grafikų nuotraukas tam, kad vėliau būtų galima analizuoti klaidas.

Identifikuokite, kurios situacijos jums dažniausiai duoda naudos. Supraskite, kodėl. Ir šiose situacijose stenkitės daryti dar geresnius rezultatus.

Identifikuokite,kas sumažina Jūsų portfelį, kokiose situacijose mažiausiai uždirbate arba patiriate nuostolius. Supraskite, kodėl taip įvyksta. Stenkitės sumažinti šių situacijų kiekį arba prekiaukite šiose situacijose su dar mažesne rizika.

Nuolat tobulinkitės.

Prekyba bet kurioje finansų rinkoje yra verslas. Ir reikalingas atsakingas požiūris.

Stenkitės tobulinti vieną aspektą vienu metu. Nežinau, kaip Jūs, bet aš sugebu dirbti gerai vieną darbą vienu metu. Nebent esate moteris, tuomet jau prigimtinai galite dirbti kelis darbus vienu metu. Tik klausimas, kodėl juos daryti vienu metu? Užtenka vieno. Tikrai.

 

Prekybos Procesas:

  1. Identifikuokime ateities kryptį rinkoje. Labai svarbu rasti vietas, kuriose kaina gali pasiūlyti pakankamai vietos galimam judėjimui link pelno tikslo. Nebūsite teisus kiekvieno sandorio metu. Mūsų visų tikslas yra pasiekti rezultatų per eilę sandorių, nustatant sandorių įėjimo taškus ir teisingai juos valdant.
  2. Surasti įėjimo tašką su maža rizika numatyta kryptimi. Privalome įeiti į rinką su pakankamu žinių bagažu. Nesivyti rinkos kai ši yra intervale, arba neprekiauti intervališkai kai rinka juda tendencingai. Rinkai judant kryptingai, privalote dalyvauti šiame judėjime. Atminkite, neįmanoma visko išpildyti preciziškai kiekvieną kartą. Tačiau mūsų tikslas suprasti tai, kaip funkcionuoja rinka ir rasti įrankius priimti sandorius su geriausiu potencialu.
  3. Valdykite pozicijas. Išmokus prekiauti teisingose vietose ir su teisingu kapitalo valdymu, turite išmokti paimti maksimalius pelnus iš kiekvienos pelningos pozicijos. Logiškai maksimalius, ne apie tokius, kokius svajojate, bet apie realius, kuriuo gali suteikti rinka. Nebūtina būti itin teisiam rinkoje ar taikliam. Tačiau per kiekį sandorių, valdant save ir įrankius, kurių reikia, jausitės komfortiškai siekiant tikslų.

Jeigu prekyba neteikia norimo rezultato arba jis nežymus, reikia pastudijuoti minimaliai 100 sandorių, norint surasti klaidų priežastis.

Ar prekiaujate tinkamose vietose?

Ar užeinate į rinką kokybiškai? Ar tik ne per daug dažnai bandote pagauti rinkos apsisukimus?

Ar laikote pakankamai laiko sėkmingas pozicijas?

Sėkmė priklauso nuo teisingo situacijų, kuriose patiriamos klaidos, identifikavimo. Tuomet ties šiuo klausimu reikia daugiausiai ir dirbti.Geros prekybos visiems!

Parengė: Dainius Šilkaitis

Naujienų prenumerata

Gaukite savaitines rinkų apžvalgas bei naujienas

Privatumo politika

Susipažinkite su "Forex faktoriaus" duomenų rinkimo ir apsaugos politika. Susipažinti