Bruce Kovner patarimai

Bruce Kovner: Rizikos valdymas – svarbiausias dalykas, kurį reikia suprasti

Bruce Kovner yra JAV investuotojas, Caxton rizikos kapitalo fondo įkūrėjas.

Fundamentalistai, kurie napasižiūri į grafikus iš techninės analizės pusės, yra kaip daktarai, kurie nesirengia pamatuoti kliento temperatūros.

Mano patarimas treideriams – svarbiausia išmokite valdytii riziką. Antras patarimas – prekiauti mažesnėmis pozicijomis. Tenka matyti naujokas ar mažai patyrusius, kurie 3 -5 kartus viršija teisigo kapitalo valdymo taisykles investuodami. Geriausias rizikos valdymas – prekiauti rizikuojant 1-2 procentus nuo portfelio.

Tendencingoje rinkoje naudokite korekcijas įėjimo taškams, tačiau STOP LOSS statykite tik ten, kur galimas tendencijos pasikeitimas. STOP LOSS reikia statyti pagal tai, kurioje vietoje keičiasi sandorio logika, o ne vietoje, kurioje ,,patogi’’ suma rizikai. Visada galima valdyti pozicijos dydį.

Įeidamas į poziciją bet kurioje vietoje, visada nusistatau STOP LOSS lygį. Dažniausiai tai darau pagal techninę analizę. Pavyzdžiui, jeigu kaina juda intervale, stengiuosi stop loss lygį nusistatyti ne iš karto virš/žemiau intervalo, nes dažni melagingi intervalo pramušimai.

Naujienų prenumerata

Gaukite savaitines rinkų apžvalgas bei naujienas

Privatumo politika

Susipažinkite su "Forex faktoriaus" duomenų rinkimo ir apsaugos politika. Susipažinti